Hizmetlerimiz


PROJELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Ulusal Projeler Hazırlık, Yazım ve Yürütücü Danışmanlık Hizmetleri

Ülkemiz yatırımcılarının, yenilikçi fikir ve düşüncelerinin bilimsel ve ticari proje disiplininde oluşturulması, hazırlanması ve ilgili kuruma sunulmasında gerekli her türlü danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Hiç bir proje yatırım fikri olmayanların, yatırımlarını yapmak istedikleri konu hakkında geniş kapsamlı yatırım proje fizibilite çıkarılması ve yatırım önerileri ile birlikte her türlü anahtar teslim yatırımların proje destekli yapılmasının hizmeti verilmektedir.

Yenilikçi proje yatırım fikri olup da gerekli her türlü hammadde ve ekipmanları nereden ve nasıl temin edileceği konusunda sıkıntıya düşenlerin her türlü ihtiyaç duyulan malzemeleri Dünyanın neresinden olursa olsun bulunup tedarik hizmeti verilmektedir.

Tüm yeni dizayn ve yeni tasarım canlı ve makine üretim sistemlerinin oluşturulmasında gerek duyulduğunda verilecek hizmetler firmamızın en büyük keyifle gerçekleştirdiği hizmetlerdir.


Uluslararası Projeler Hazırlık ve Proje Ortağı Bulma Hizmetleri

Tüm uluslararası ülkelerde bulunan yatırımcıların yenilikçi proje ihtiyaç ve talepleri firmamızın büyük bir özen ve heyecanla hizmet verdiği konulardır.

Yabancı yatırımcıların yatırım sistemlerinin anahtar teslimi kurulumu yanında Avrupa Birliği fonlarından veya kendi ülkesindeki destek fonlarından faydalanılması hizmeti verilmektedir.

Ülkemiz yatırımcılarının Avrupa Birliği destek fonlarından (Horizon 2020, Grants for R&D, Grants for Innovation, Marie Sklodowska-Curie Projeleri vb.,) yararlanabilmeleri kapsamında onlar adına proje ve proje ortakları takibi, hazırlığı ve sunumu hizmetleri verilmektedir.


AYRINTILI BİLGİ İÇİN KATALOĞUMUZU İNCELEYİP, LÜTFEN BAĞLANTI KURUNUZ.