Hizmetlerimiz


SU ÜRÜNLERİ HİZMETLERİMİZ

FİRMAMIZ TÜM AKUAKÜLTÜR SİSTEMLERİNİN KURULMASI, ÜRETİME ALINMASI, ÜRETİM EĞİTİMİNİN SAĞLANMASI VE AR&GE ÇALIŞMALARININ DÜZENLENMESİ KONUSUNDA ÇOK YÖNLÜ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.

UZUN YILLAR SÜREN TECRÜBELERİ NETİCESİNDE HER TÜRLÜ İHTİYACIN YA DİREKT ÇÖZÜM ODAĞI YA DA DOĞRU ÇÖZÜM ORTAKLARININ BULUNUP ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASI OLARAK EKONOMİK VE YÜKSEK VERİMLİ İŞLERİN ÇÖZÜM ORTAKLIĞI HİZMETİNİ VERMEKTEDİR.

BU KAPSAMDA;
Tüm Biyolojik Üretimlerin Planlanması, Anaç Balık Yönetim ve Organizasyon, Larva, nursery ve Büyütme Üretimleri, Alternatif Türler Yetiştiriciliği, Besi üretimleri, Canlı Yem ve Alg Üretimi, Tatlı Su ve Deniz Akvaryum Balığı Üretimleri.

ANAHTAR TESLİM KURULUMLAR;
Yavru Balık Kuluçkahane Tesisleri, Kapalı ve Açık Sistem Tüm Mekanizasyon Kurulumları, Besi Tesisleri, Deniz ve Göl Kafes Sistemleri, Karada Besicilik, İşleme Tesisleri, Planlama ve Kurulum Hizmetleri, Yem ve Gıda Makineleri Kurulumu, Tatlı Su ve Deniz Akvaryum Tesisleri Kurulumu.

FİZİBİLİTE VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
Proje keşif ve ön etüt çalışmaları, Kurulu sistem revizyon ve iyileştirme çalışmaları, Üretim sistemlerinin rantabilite analiz çalışmaları HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.


AYRINTILI BİLGİ İÇİN KATALOĞUMUZU İNCELEYİP, LÜTFEN BAĞLANTI KURUNUZ.